הילדים שלנו

תארו לכם את חוסר האונים.

יום אחד כל מה שהכרתם נעלם והמציאות שלכם משתנה לגמרי, בלי דבר אחד מוכר להיאחז בו. זה כאילו האדמה נשמטת לכם מתחת לרגליים ואין לכם מושג מה עומד להתרחש ולבוא עליכם.

זוהי המציאות של אותם ילדים, שהוריהם לא מסוגלים לגדל אותם והם נלקחים מביתם ישר אל תוך מערבולת החיים.

אנחנו, בסאמיט, עושים כל שביכולתנו בשביל לסייע להם ולרכך את הפגיעה. ואנחנו צריכים אתכם בשביל זה. בואו תהיו משפחת אומנה.

הילדים שלנו

ילדים הממתינים למשפחות אומנה

א' קשורה מאוד לאמה הביולוגית, שאוהבת אותה בחזרה, ללא ספק, אבל לא מסוגלת לגדל אותה, בשל היותה אלכוהוליסטית. את אביה היא מעולם לא הכירה. א' נמצאת כבר מספר חודשים במשפחת קלט, ומחכה למשפחה שתיקח אותה ותעניק לה בית קבוע ויציבות. משפחת הקלט שבמסגרתה היא נמצאת נקשרה לילדה המקסימה ומדווחת על התפתחות מרשימה בהתנהגותה וביכולת שלה לפתח קשר.

ע' ממתינה כבר שנה למשפחה שתגדל אותה ותעניק לה יציבות. בשיחה עם משפחת הקלט, שם היא שוהה, היא אמרה, "אף משפחה לא רוצה אותי, כי אני ילדה רעה". ע' יצרה קשר משמעותי עם המשפחה, מה שמעיד על יכולתה להיקשר ולהחזיר אהבה.

אמה של ע' אינה בשלה לאימהות, אביה הביולוגי לא נמצא בתמונה והאם חיה עם בן זוג שאינו ראוי לגדל ילדים.

היא ילדה מקסימה, ג'. יש לה שיער כהה ועיניים כחולות, גדולות וסקרניות. היא חברותית ונבונה ומתעניינת בכל דבר שמציעים לה. החיים כבר הספיקו ללמד אותה בגרות, וזה ניכר בהתנהגותה היומיומית.

אמה של ג' סובלת מסכיזופרניה קשה ואינה מסוגלת לטפל בה. זהותו של אביה איננה ידועה. היא נמצאת במשפחת קלט כבר למעלה משנה ויצרה קשר מצוין עם המשפחה.