תרומות

"נעה וגלית הן תאומות מקסימות בנות 4 חודשים. לאחרונה התחילו לנסות לטעום אוכל מוצק. עד לא מזמן הן סבלו מרעב והזנחה, והוצאו מן הבית על רקע בעיות התמכרות של הוריהם ואלימות קשה במשפחה. שכנים דיווחו על בכי מתמשך ואמא שיכורה, והמשטרה שהגיעה למקום הזעיקה את שירותי הרווחה. התאומות היו במצב הזנחה נוראי. נראה כי אף אחד לא רחץ אותן, השיער התינוקי, שרק צמח, היה דבוק לקרקפת בשאריות לכלוך והן הגיעו ללא בגדים. היום אפשר לראות את השינוי שהתרחש, כתוצאה מהשהייה שלהן במשפחת הקלט בדרך למציאת משפחת אומנה שתעניק להן בית. היום הן חייכניות ומתוקות, אבל יש לזכור, כי הן הגיעו במצב של רעב.

שלושה שבועות חלפו מאז שהוצאו מביתן, והיום הן אוהבות לאכול מבקבוק. הן צוחקות ומחייכות, מגיבות לצעצועים, ונענות למגע ולחברת אנשים. 'הן נראות כמו תינוקות בפרסומת', מספרים במשפחת הקלט. 'הן מתעוררות בבוקר עם חיוך. נעה אוהבת לשתות את החלב שלה בבוקר, ואז מתמסרת לחיבוק ומשחק. גלית מנסה להתהפך, ואוהבת להוריד את משקפי הראייה של כל מי שנמצא לידה'. היום הן נהנות משגרה קבועה של טיפול ותשומת לב, שתיהן אוהבות מים, וזמן אמבטיה הוא הזמן החביב עליהן" (xnet 11/11/11).

נעה וגלית אינן לבד.

מדי שנה, מאות ילדים נזנחים, ננטשים, מצויים בסיכון או עוברים התעללות קשה על ידי הוריהם. על ידי אלו שהביאו אותם לעולם, ומתפקידם היה לדאוג ולמלא את מחסורם. למרבה הצער, ילדים אלו באו לעולם קר ומנוכר, למשפחות חסרות אהבה, להורים מכורים לסמים או חסרי מסוגלות הורית. על ילדים אלה נגזרת, בדרך כלל, מציאות כואבת ופגיעה בבתי הוריהם ועתיד לוט בערפל.

אנחנו, במכון סאמיט, מעניקים לילדים אלה עתיד חם ומלא בטחון. באמצעות משפחות האומנה ומשפחות קלט החירום, אנו יכולים להציל את הילדים, ולעזור להם להשיג בית חם ואוהב, חיוך על פניהם והבטחה לעתיד טוב יותר.

עזרו לנו להגשים להם את החיים.
לתרומות:

 הבנק הבינלאומי הראשון, מס' 31

 סניף תלפיות, מס' 074, ירושלים

 חשבון מס' 409220604

לתרומות באמצעות האינטרנט