משפחות מספרות

טרגדיה קשה: איתן יעקובוב נהרג בגיל 25, אלפים נחשפו לסיפורו המרגש
לרגל יום האומנה אנחנו משתפים כתבה שפורסמה בוויינט על 4 משפחות אומנה מדרום הארץ, ועל האתגרים שהם מתמודדים איתם בצל המלחמה….
"גם אם הבן שלך לוחם בעזה ואת מפונה, כשיש ילד אומנה אסור לך להתרסק"
לקראת יום האומנה, אנחנו משתפים את הברכה שכתבה אימו האומנת של מ׳ לרגל בר-המצווה שלו, חגיגה שבה השתתפה גם אימו הביולוגית – עימה הם בקשר וכך חולקות שתי אמהות – לב אחד. …
יום האומנה – סיפורו של מ׳ : שתי אמהות – לב אחד.
דברי הספד לתאומים ליאל וינאי חצרוני ז"ל // שלי אוסדון
מאות ילדים בנגב הוצאו ממשפחותיהם בעקבות התעללות והזנחה, קשה למצוא אומנה עבורם
לרגל יום המודעות הבינ״ל לאוטיזם – סיפור על נשים ממשפחות אומנה עם לב גדול, שנותנות בלי גבולות
העו"סית מבארי שמלווה משפחות אומנה מהדרום: "אחרי 7/10 ברור לי שבחרתי במקצוע הנכון"
הארגונים שעמלו מסביב לשעון כדי לתרום לקהילה.
ראש השנה בפתח, נפגשנו עם משפחת מנחם, משפחת אומנה חדשה שלנו, שהשנה זו היתה שנת האומנה הראשונה שלהם, ושאלנו אותם כמה שאלות. השמות והפרטים המזהים בכתבה זו הם בדויים לצורך שמירת פרטיות….
האומנה הראשונה שלי
"היום אני כבר בן 20, כמעט 21. כשהגעתי למכון סאמיט הייתי בן 17 וקצת. קשה להגיד שהגעתי, אבל התקבלתי לתוכנית לשיקום תעסוקתי, כי הצלחתי לשכנע אותם שכדאי לי להגיע לכאן, במיוחד את הפסיכולוג שלי, שהצליח לשרוד את ה'שטויות' שעשיתי לו, ולא התייאש ממני……
סיפורו של אבי
"שמי תמי וזה סיפור על מקום, שעם הזמן, היה לי לבית, ואפילו למשפחה. הגעתי למכון סאמיט בחורה בת 18, אבל בנפשי הייתי כמו ילדה, לא ידעתי לנקות ולבשל, והדבר היחיד שידעתי לבשל היה חביתה…"…
סיפורה של תמי
ספר את סיפור האומנה שלך. אני כאן בגלל אישתי. שותף מלא, אך היא היוזמת, היא מנהלת. לפני החתונה היא הצהירה על כוונתה לשמש כמשפחת אומנה. סירבתי בנימוס. הדברים חלחלו לאט לאט ו… הנה אנחנו פה….

(א)בא מאהבה – הכירו את חנניה, אב אומנה
ספר את סיפור האומנה שלך. המחשבות על אומנה או אימוץ תמיד היו בביתנו. כשדיווחו בחדשות על ילד קטן שנמצא משוטט בשעות לילה לבדו, או תינוק שעבר התעללות ע"י משפחתו, עלתה המחשבה שאולי ניקח אותו אלינו, אך בזמנו אשתי ואני לא היינו פנויים בחיי היום יום….

(א)בא מאהבה – הכירו את אהוד, אב אומנת חירום

بمناسبة يوم الأب العالمي- تعرفوا على محمد، أب عائلة حاضنة للحالات الطارئة
ספר את סיפור האומנה שלך: אנחנו משפחת אומנה 3 שנים, ולפני כן היינו משפחה מארחת של ילדת האומנה במשך 5 שנים. הכל התחיל מאשתי, שהיא עובדת סוציאלית, שרשמה אותנו למפגש של "ילדים בסיכוי" שם התוודענו לראשונה למסלול של משפחה מארחת ונרשמנו….
(א)בא מאהבה – הכירו את יורם

אומנה לילדים בסיכון

טיפול ושיקום לנפגעי נפש

מרכז הורים למתבגרים

דילוג לתוכן